Inloggen met DigiD
Download de MijnOLVG-app in de App Store of Google Play Store of ga naar www.mijnolvg.nl. Log daarna eenvoudig in met uw DigiD.
Voorheen moesten patiënten voor deze operatie verwezen worden naar andere centra in Nederland. Nu kan het hele borstkankertraject binnen OLVG plaatsvinden.
‘Voor onze patiënten is het fijn dat ze voor deze belangrijke stap in het borstkankertraject terecht kunnen in een bekende en vertrouwde omgeving, aldus plastisch chirurg Josien van der Meer.
Bij deze reconstructie met lichaamseigen weefsel, ook wel de DIEP-lap genoemd, wordt een nieuwe borst gemaakt van huid- en vetweefsel van de buik. De nieuwe borst voelt daardoor natuurlijker aan dan bij een prothesereconstructie. Om te zorgen dat het lichaamseigen weefsel niet afsterft, wordt er onder de microscoop een slagader en ader in het buikweefsel aangesloten op een slagader en ader onder het borstbeen.
Lees hier meer over de borstreconstructie met lichaamseigen weefsel in OLVG.