Uw dossier online inzien?
In MijnOLVG kunt u uw persoonlijke gegevens van OLVG inzien en beheren. U kunt bijvoorbeeld uw afspraken bekijken, onderzoeksuitslagen inzien en korte vragen stellen.
Lees verder
De electrofyiologen van het Hartcentrum hebben een efficiëntieslag bij de pulmonaalvenenisolaties met een cryoballon doorgevoerd. De proceduretijd is verkort naar 1 tot 1,5 uur. Dit zorgt tevens voor minder kans op complicaties met gelijke uitkomst.
Door deze efficiëntieslag kunnen we nu standaard vier behandelingen per dag verrichten waardoor de wachttijd voor cryo PVI sterk verkort is. Als alle diagnostiek bij aanmelding compleet is, kan de patiënt binnen 2 maanden behandeld worden.
Het is belangrijk dat patiënten aangemeld worden met een ECG met boezemfibrilleren en een ECG met sinusritme. Een TTE < 6 maanden oud en eventueel een CT of MRI waarop de longvenenanatomie te zien is. In onze checklisten staat een specificatie van alle benodigde diagnostiek per ingreep.